MASZ PYTANIA?

Mamy odpowiedzi! Zapoznaj się z poniższą stroną z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące depilacji IPL i naszego depilatora. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami na Facebook'u.

depilator ipl

Energia świetlna z IPL jest pochłaniana przez melaninę we włosach, która następnie zamienia się w ciepło i niszczy komórki włosa.

Nie, podczas korzystania z depilatora nie trzeba nosić okularów. Nasze depilatory są wyposażone w czujnik i nie pulsują ani nie świecą, dopóki całe okienko nie zostanie dociśnięte do skóry. Biorąc to pod uwagę, nigdy nie powinieneś próbować patrzeć bezpośrednio w światło, gdy miga.

Jedną z największych zalet IPL w porównaniu z innymi typami laserów jest to, że jest znacznie mniej bolesny. Większość klientów tłumaczy to uczucie ciepłem na skórze.

Większość klientek zaczyna zauważać redukcję owłosienia już po 3-4 zabiegach, a całkowity efekt już po 12 zabiegach. Jednak wyniki różnią się w zależności od osoby.

Zalecamy używanie depilatora raz w tygodniu przez pierwsze 12 tygodni. Po tym okresie używaj depilatora raz w miesiącu, przez 3 miesiące lub do momentu, gdy będziesz zadowolony. Aby zachować gładką, bezwłosą skórę, używaj depilatora raz na 2–3 miesiące lub w razie potrzeby. Nie ma potrzeby używania go częściej niż raz w tygodniu, ponieważ IPL jest skuteczny tylko w fazie wzrostu włosów.

Wszystkie depilatory objęte są 12-miesięczną gwarancją, która obejmuje wszelkie wady producenta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z depilatorem, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@skinzeal.pl

IPL nie będzie odpowiedni dla Ciebie, jeśli masz epilepsję.

Use this text to answer questions in as much detail as possible for your customers.

Zalecamy czyszczenie depilator po każdym użyciu. Możesz użyć wacika nasączonego alkoholem lub dowolnego środka przeciwbakteryjnego, aby wyczyścić depilator i okienko świetlne po zabiegu. Zanim to zrobisz, upewnij się, że słuchawka jest wyłączona i nie jest podłączona. Następnie po użyciu depilator należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu (po całkowitym wyschnięciu depilatora).

Zalecamy, aby użytkownicy naszych depilatorów mieli ukończone 16 lat.

Na całym świecie przeprowadzono wiele badań, które wykazały bezpieczeństwo i skuteczność IPL w usuwaniu włosów. Dzięki temu stała się niezwykle popularną, bezpieczną i skuteczną metodą depilacji w domu i klinikach.

Zdecydowanie! Nasze depilatory są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Nie powinieneś używać IPL nad tatuażami. Energia świetlna będzie bardziej przyciągana do pigmentów w skórze niż melaniny we włosach, co może powodować reakcję skórną i powstawanie pęcherzy. Powinieneś zawsze unikać swoich tatuaży.

opinie klientów