MASZ PYTANIA?

Mamy odpowiedzi! Zapoznaj się z poniższą stroną z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące depilacji IPL i naszego depilatora. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami na Facebook'u.

Energia świetlna z IPL jest pochłaniana przez melaninę we włosach, która następnie zamienia się w ciepło i niszczy komórki włosa.

Nie, podczas korzystania z depilatora nie trzeba nosić okularów. Nasze depilatory są wyposażone w czujnik i nie pulsują ani nie świecą, dopóki całe okienko nie zostanie dociśnięte do skóry. Biorąc to pod uwagę, nigdy nie powinieneś próbować patrzeć bezpośrednio w światło, gdy miga.

Jedną z największych zalet IPL w porównaniu z innymi typami laserów jest to, że jest znacznie mniej bolesny. Większość klientów tłumaczy to uczucie ciepłem na skórze.

Większość klientek zaczyna zauważać redukcję owłosienia już po 3-4 zabiegach, a całkowity efekt już po 12 zabiegach. Jednak wyniki różnią się w zależności od osoby.

Zalecamy używanie depilatora raz w tygodniu przez pierwsze 12 tygodni. Po tym okresie używaj depilatora raz w miesiącu, przez 3 miesiące lub do momentu, gdy będziesz zadowolony. Aby zachować gładką, bezwłosą skórę, używaj depilatora raz na 2–3 miesiące lub w razie potrzeby. Nie ma potrzeby używania go częściej niż raz w tygodniu, ponieważ IPL jest skuteczny tylko w fazie wzrostu włosów.

Wszystkie depilatory objęte są 12-miesięczną gwarancją, która obejmuje wszelkie wady producenta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z depilatorem, skontaktuj się z nami pod adresem skinzeal.polska@gmail.com

IPL nie będzie odpowiedni dla Ciebie, jeśli masz epilepsję.

Zalecamy czyszczenie depilator po każdym użyciu. Możesz użyć wacika nasączonego alkoholem lub dowolnego środka przeciwbakteryjnego, aby wyczyścić depilator i okienko świetlne po zabiegu. Zanim to zrobisz, upewnij się, że słuchawka jest wyłączona i nie jest podłączona. Następnie po użyciu depilator należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu (po całkowitym wyschnięciu depilatora).

Zalecamy, aby użytkownicy naszych depilatorów mieli ukończone 16 lat.

Na całym świecie przeprowadzono wiele badań, które wykazały bezpieczeństwo i skuteczność IPL w usuwaniu włosów. Dzięki temu stała się niezwykle popularną, bezpieczną i skuteczną metodą depilacji w domu i klinikach.

Zdecydowanie! Nasze depilatory są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Nie powinieneś używać IPL nad tatuażami. Energia świetlna będzie bardziej przyciągana do pigmentów w skórze niż melaniny we włosach, co może powodować reakcję skórną i powstawanie pęcherzy. Powinieneś zawsze unikać swoich tatuaży.