PRZED I PO - ZDJĘCIA KLIENTÓW

Magda

Na drugim zdjęciu, które zostało wykonane po 5 tygodniach regularnych sesji, efekty są wyraźne! Skóra jest gładka i wyjątkowo miękka, co potwierdza skuteczność zabiegu depilacją IPL przy użyciu Skinzeal. To rewelacyjne, jak znacznie poprawiła się kondycja skóry tej części ciała po serii zabiegów.

Joanna

Na drugim zdjęciu, wykonanym po 4 tygodniach regularnych sesji z użyciem depilatora IPL, można dostrzec zauważalne zmiany! Skóra staje się coraz gładziej i bardziej jednolita. Widoczne są wyraźne rezultaty - skóra staje się coraz bardziej gładka i ujędrniona.

Monika

Na drugim zdjęciu widać wyraźne zniknięcie włosków z obszaru podbródka. Skóra jest gładka i wygląda niesamowicie dobrze. To niesamowite osiągnięcie, potwierdzające skuteczność depilacji IPL przy użyciu tego urządzenia

Adrianna

Efekty po 7 tygodniach regularnych sesji. Włoski zniknęły, a skóra jest teraz jedwabiście gładka i wygląda fantastycznie! To niesamowite, jak szybko i efektywnie depilator Skinzeal IPL przyczynił się do uzyskania tak imponujących rezultatów.

Oliwia

Pierwsze zdjęcie prezentuje obszar ręki przed rozpoczęciem zabiegów, natomiast drugie zdjęcie ukazuje rewelacyjne rezultaty po 8 tygodniach regularnych sesji. Zauważalne zniknięcie włosków to tylko początek - skóra jest teraz aksamitnie gładka i wygląda niezwykle zdrowo!

Aneta

Zachwycające rezultaty po 8 tygodniach regularnych zabiegów depilacją IPL przy użyciu depilatora Skinzeal! Na pierwszym zdjęciu widać obszar ręki przed rozpoczęciem serii zabiegów, natomiast na drugim zdjęciu - efekty, które mówią same za siebie. Zniknięcie włosków i niesamowicie gładka skóra są widocznymi efektami tej skutecznej depilacji IPL.

anita

Na pierwszym zdjęciu - obszar przed rozpoczęciem depilacji IPL. Po trzech tygodniach widać już redukcję włosków. Drugie zdjęcie prezentuje efekty po jedenastu tygodniach - skóra jest gładka, a włoski zniknęły. To wyraźna transformacja, potwierdzająca efektywność depilacji IPL.

Teresa

Na pierwszym zdjęciu widać obszar przed rozpoczęciem serii zabiegów depilacji IPL. Po czterech tygodniach od pierwszej sesji obserwujemy mniej widoczne odrastające włoski. To obiecujący początek, świadczący o początkowej redukcji owłosienia.

Weronika

Pierwsze zdjęcie pokazuje obszar przed rozpoczęciem serii zabiegów depilacji IPL. Na drugim zdjęciu, wykonanym po dziewięciu tygodniach regularnych sesji, widzimy gładką skórę bez widocznego owłosienia. To wyraźne potwierdzenie skuteczności depilacji IPL w eliminacji włosków oraz uzyskaniu jedwabiście gładkiej skóry.