90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu najlepszy na świecie zestaw do laserowego usuwania włosów IPL w domu. Dlatego z dumą oferujemy naszą 90-dniową gwarancję 100% zwrotu pieniędzy.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie zobaczysz wyników, po prostu zwróć depilator, a zwrócimy Ci 100% pieniędzy. Teraz możesz bez obaw uzyskać jedwabistą, gładką skórę.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami i zasadami.

WYCOFANIE Konsumentom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zgodnie z następującymi warunkami, na mocy których konsumentem jest
każda osoba fizyczna, która zawiera transakcję prawną w celach, które w przeważającej mierze nie są ani komercyjne, ani samozatrudnione:  

1. O ODWOŁANIU 14 DNI PO ZAKUPIE

1.1 Prawo do odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od tej umowy w ciągu 14 dni bez podania
przyczyny.

Okres anulowania wynosi 14 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, wskazana przez ciebie, która nie jest przewoźnikiem, weszła w posiadanie ostatnich towarów.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz przekazać nam (SKINZEAL UL. PRZYJAŹNI 32/3 POLICE 72-010) w formie jasnego oświadczenia (np. list wysłany pocztą lub e-mail) informujący o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Możesz użyć załączonego formularza odstąpienia od umowy, który jednak nie jest wymagany.

Aby zachować okres odstąpienia, wystarczy, że wyślesz powiadomienie o skorzystaniu z prawa odstąpienia przed upływem terminu odstąpienia i zwrócisz towar w terminie określonym poniżej.

1.2 Konsekwencje odwołania

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci wszelkie płatności które od Ciebie otrzymaliśmy, w tym opłaty za dostawę, niezwłocznie i nie później niż w terminie czternastu dni od daty otrzymania powiadomienia o odstąpieniu od niniejszej umowy. Do tego zwrotu wykorzystamy te same środki płatności, które zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej z Tobą; W żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony tymi opłatami za spłatę. Możemy odmówić Ci zwrotu, dopóki nie odzyskamy towaru lub nie dostarczysz dowodu, że zwróciłeś towar, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Musisz zwrócić nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż czternaście dni od daty, w której poinformujesz nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli wyślesz towar przed upływem czternastu dni.

Ponosisz bezpośrednie koszty ubezpieczonego zwrotu towaru.

Musisz zapłacić jedynie za możliwą utratę wartości towarów, jeśli utrata wartości wynika z postępowania, które ustala charakter, cechy i funkcjonalność towaru i powód koniecznego kontaktu nie jest uznany z Twojej przyczyny. 

1.3 Wyłączenie lub przedterminowe wypowiedzenie prawa do odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia wygasa przedwcześnie w umowach dostawy zapieczętowanych towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub higienę, jeżeli ich pieczęć została usunięta po dostarczeniu.

Informacje ogólne

1. Unikaj uszkodzeń i zanieczyszczenia towaru. Proszę zwrócić towar w oryginalnym opakowaniu i nieotwierany wraz z całą zawartością.

2. Proszę nie odsyłać do nas towaru, jeśli to możliwe.

3. Należy pamiętać, że spełnienie wyżej wymienionych warunków nie jest warunkiem skutecznego wykonywania prawa do odstąpienia od umowy.

  2. 90 DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY 

   

  Aby skorzystać z naszej 90 gwarancji zwrotu pieniędzy:

  1. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko w przypadku Depilatora SKINZEAL IPL
  2. Wypróbuj nasz depilator przez co najmniej 60 dni od daty dostawy, ale nie dłużej niż 90 dni.
  3. Należy wykonać co najmniej 6 zabiegów i przed każdą sesją zrobić zdjęcie obszaru, który depilujesz.
  4. Jeśli nie ma zauważalnych rezultatów w redukcji włosów, prześlij nam swoje 6 zdjęć na adres skinzeal.polska@gmail.com z numerem zamówienia, a my rozpatrzymy Twoje zgłoszenie.
  5. Wszystkie 90-dniowe wnioski o gwarancję zwrotu pieniędzy MUSZĄ zostać złożone w ciągu 90 dni od otrzymania depilatora.
  6. WSZYSTKIE zdjęcia MUSZĄ mieć ważne znaczniki czasu i daty.
  7. Jeśli Twoje zgłoszenie nie spełnia naszych kryteriów zwrotu, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Niekompletne lub nieczytelne roszczenia nie będą zwracane.
  8. Jeśli zostanie to zatwierdzone, zwrócimy Ci cenę zakupu depilatora SKINZEAL IPL (w momencie składania zamówienia), gdy depilator zostanie zwrócony do naszego magazynu *.

  Najważniejszym czynnikiem decydującym o powodzeniu depilacji jest po prostu jego konsekwentne stosowanie, zgodnie z zaleceniami w instrukcji, przez zalecany okres czasu.

  Dla tych, którzy nie są konsekwentni z ich zabiegami, ich wyniki będą to odzwierciedlać. Nie możemy kontrolować, jak często używasz depilatora ani w jaki sposób jest używany.

  Upewnij się, że szczegółowa instrukcja obsługi została dokładnie przeczytana i zrozumiana. Jeśli depilator nie był używany prawidłowo i zgodnie z instrukcją, zwrot środków nie zostanie zatwierdzony.

  Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani (działając rozsądnie) z dostarczonych przez Państwa nam dowodów.

  Koszty wysyłki i proces odesłania depilatora do nas (po zatwierdzeniu przez nasz zespół ds. Wyników) spoczywa w całości na składającym reklamację, a koszty przesyłki zwrotnej nie zostaną zwrócone.

  Zalecamy zwrot depilatora pocztą umożliwiającą śledzenie. Nie możemy zagwarantować, że wszystkie zwroty dotrą do nas, chyba że zostaną śledzone.

  * Prosimy wszystkich klientów o cierpliwość do 2 dni roboczych na przetworzenie zwrotu po przybyciu do naszego magazynu *

  Robiłeś zdjęcia postępów i KOCHASZ swoje wyniki? Bardzo chcielibyśmy je zobaczyć i dać Ci coś w zamian. Prosimy o przesłanie zdjęć na adres skinzeal.polska@gmail.com wraz z numerem zamówienia, aby odebrać prezent - od nas, dla Ciebie. 😊